Nabídka vystoupení

Carousel Production s.r.o. je produkční společnost, která má letité zkušenosti s uváděním muzikálových představení v Praze a v Brně (Děti ráje s hity Michala Davida, Čas Růží s písněmi Karla Gotta a spoustu dalších ve spolupráci s Divadlem Broadway). Kromě divadelní produkce máme i letité zkušenosti s pořádáním kulturních akcí na klíč.

Náš profesionální tým realizuje nejrůznější akce dle potřeb klientů, ať už se jedná o koncerty, plesy, módní přehlídky, firemní eventy, dětské dny, slavnosti či sportovní a kulturní akce.
Součástí našeho týmu jsou přední osobnosti české divadelní, hudební a filmové scény.
Dle požadavků klienta zajistíme umělce, kteří oživí Vaše akce.


Nabídka vystoupení je:


Výpravná koncertní verze muzikálu Děti ráje

Výpravná koncertní verze nejúspěšnějšího českého HIT muzikálu Sagvana Tofiho DĚTI RÁJE může přijet přímo k Vám!
V podání hlavních představitelů - předních osobností české hudební scény - zazní nejlepší písně z muzikálu (notoricky známé megahity jako jsou „Decibely lásky“, „Pár přátel“, „Poupata“, „Céčka“, „Nonstop“ a mnohé další), které si diváci zpívají spolu s účinkujícími. Trocha romantiky, maličko nostalgie, humor, zábava, ale i nadhled, to všechno a mnohem víc jsou vaše DĚTI RÁJE.

• oproti celému muzikálu jde o kratší verzi, kde jsou účinkující v kostýmech, pódium zdobí vybrané kulisy z muzikálu
• účinkují: Sagvan Tofi, Martin Dejdar, Michaela Nosková, Karolína Neurwitová, Aneta Vrzalová, Natálie Grossová, Markéta Martiníková, Tomáš Löbl, Braňo Polák + taneční company

Délka 90min.
Výpravná koncertní verze muzikálu Čas Růží

Výpravná koncertní verze s hity Karla Gotta, doplňují krásné kostýmy a vybrané kulisy z muzikálu

Účinkují:
Eva Burešová/Markéta Procházková, Sagvan Tofi, Jan Kopečný,
Ladislav Korbel/Petr Ryšavý, Ivana Jirešová a taneční company

Čas růží Vás pobaví i dojme! Zazní hity jako: Když jsem já byl tenkrát kluk, Jen se hádej, Svět má ty chvíle rád, Jdi za štěstím, Korunou si hodím, Nápoj lásky č. 10, Je jaká je, Když muž se ženou snídá a mnoho dalších.

Délka 90min.
Hudební vystoupení účinkujících z muzikálu Děti ráje a Čas Růží

Přejete si oživit firemní večírek, oslavu narozenin nebo slavnosti? Máme pro Vás nabídku vystoupení účinkujících z muzikálu Děti ráje a Čas Růží, kteří zazpívají megahity Michala Davida nebo Karla Gotta.
Výběr účinkujících dle dohody.

Délka vystoupení je 45min. - 70min.