Děti ráje - první český HIT muzikál


Zpět na zobrazení seznamu všech účinkujícíchPetra Parvoničová (Taneční company)


img

choreografka, vystudovala taneční
konzervatoř, působila v angažmá baletu divadla J.K.Tyla v Plzni.
Založila tanečni centrum v Plzni, kde se stala sama lektorkou Dance center
eagle( www.dceagle.cz), vyučuje v mnoha tanečních školách v Nýřanech, Klatovech,v Praze u Qaši v Dance housu, jejím oblíbeným tanečním stylem se stal moderne dance
Contemporary, jazz dance a všechny jeho podoby, jazz basic, moderne, musical, styl Matox, atd. V Plzni se věnuje tanečním průpravám pro děti již od 3 let až po dospělé poloprofesionální tanečníky,vyučuje zde jazz, moderne dance a klasický tanec. Zkušenosti uplatňuje především z mnohaworkshopů( TD Bralen, ProArt, International workshop Jan Kodet, a mnoho dalších).
Působí již několik let v profesionální taneční skupině IF v Praze pod vedením
slavné tanečnice a choreografky Qaši. Petra se věnuje choreografické
činnosti jak ve světě amatérů, tak ve světě profesionálních tanečníků a zpěváků. Organizuje nejen kompletní maturitní plesy v Plzni, Praze a západních Čechách, ale zároveň maturanty naučí ovládat různé styly tance a vytvoří náročné maturitní předtančení. Tvoří choreografie i pro mnoho pěveckých skupin-4LaDies, Krisskross kvintet. Její muzikálové choreografie jsou např. Jak se hrály muzikály (divadlo J.K.Tyla v Plzni), Řek Zorba ( Divadlo J.K.Tyla- režie Petr Novotný), Děti Ráje (hit muzikál Praha Goja music hall, režie Petr Novotný), Někdo to rád horké ( divadlo F.X. Šaldy, režie Oldřich Kříž). Nyní Tančí, učí a tvoří choreografie v nové divadelní sezoně, ve které ji čeká před 200 kurzistů v Dance Center Eagle, 500 maturantů v mnoha městech ČR a choreografie k operetě Netopýr v plzeňském divadlev režii Petra Novotného, zároveň se podílí na projektu Hejbejte se s Novou a Hankou Kynychovou, kde vytvořila choreografie inspirované muzikálem Děti Ráje pro více než 20 dětských domovů do soutěže, která vyvrcholila 13.11. v pražském paláci kultury, kde Petra proměnila všech 400 dětí závěrečnou choreografií v Děti Ráje.


(Zobrazeno 12878x)
2009-2013 webmaster@napismi.cz