Děti ráje - první český HIT muzikál


Zpět na zobrazení seznamu všech účinkujícíchMartin Bačkovský (Šoumen)


img

Vědomosti: absolvent JAMU Brno - obor "Muzikálové herectví"
Zkušenosti : dlouhodobá spolupráce s divadlem J.K.Tyla Plzeň(Cikáni jdou do nebe, Juno a Avos, Pokrevní bratři,Mechanický pomeranč, Kabaret, Špatně placená procházka, Ferdinand, Škola základ života, Kniha džungle)spolupráce s Jihočeským divadlem České Budějovice (Malované na skle)hostování v Národním divadle Brno - v roce 2003 také v inscenaci Divotvorný hrnec - role Čochtana (nejmladší představitel této role v ČR) TV zkušenosti:;Četnické humoresky, 3+1 s Miroslavem Donutilem, seriály Redakce, Ordinace v růžové zahradě. Dále jsem pracoval jako - vedoucí zpravodajství Fajn radio Praha, redaktor zpravodajství Český rozhlas Regina. Produkce: Pomáda - GoJa Music Hall Praha, Tajemství - divadlo Kalich, Ginger a Fred - divadlo Brodway, Kladivo na čarodějnice - divadlo Milenium.  Dlouhodobě pracuje jako lektor mediální komunikace a poradce.
Váš největší průšvih z 80. let (ze školy, diskotéky, letní brigády atd...)Omdlel jsem na Spartakiádě při projevu nějakého významného komouše 
Po čem ze Západu jste nejvíce toužili? Po Coca-cole v plechovce
Co se vám vybaví když se řekne...
...Branné cvičení – Igelitové pytlíky na končetinách
...Červené trenýrky (modré) a bílý nátělník - Tělocvik
...Bony – Nepotřeboval jsem (řešil táta s mámou)
...Chmelová/bramborová brigáda - Nedozrál jsem k ní
...Tesilky – Věc denní potřeby
...Pionýr, SSM – Uf, to byl hnus. Vedoucí byl asi úchyl!!!
...Céčka – Stále vlastním
...Mixela – Dětský (pionýrský) tábor Protivanov
...Spartakiada – Strašné teplo
Poslouchali jste nebo stále posloucháte hudbu skupiny Kroky? Jaký k ní máte vztah? Je třeba něco, co s ní (případně konkrétní písničkou) máte spojené?
Sorry, jel jsem v Iron Maiden
Chodili jste v 80. letech na diskotéky? Jaké to bylo?Ne, byl jsem příliš malé dítě , ale chodil jsem stát frontu na toaletní papír!!!!

(Zobrazeno 14138x)
2009-2013 webmaster@napismi.cz