Děti ráje - první český HIT muzikál


Zpět na zobrazení seznamu všech účinkujícíchMonika Charvát Kubínová (Taneční company)


img

Vědomosti: Státní taneční konzervatoř v Praze, obor lidový a moderní tanec
Zkušenosti: Muzikály Pomáda, Beatles, Romeo a Julie a Kladivo na čarodějnice . Zábavné a silvestrovské pořady České televize či televize Nova. Tanec ve filmech Rebelové, Paríž36 (r. Christophe Barratier), Mazaný Filip. Turné po Německu s Palast orchestrem a Maxem Raabe. Hudebního divadlo v Karlíně (Jekyll a Hyde, Zpívání v dešti, Chicago, Noc na Karlštejně, Netopýr, Limonádový Joe, Producenti, Čardášová Princezna.
Co si představíte pod pojmem 80.Léta. - Fakt divný ohozy,když se kouknu na fotky,vždycky se zděsím.Nikdo si nestěžoval,všichni byli radši zticha.
Asi tušíte, že řada věcí tenkrát nebyla k sehnání nebo jen velmi složitě? Napadá vás co třeba? Z vyprávění vím že banány,pomeranče..a asi toho bylo víc,ale já si tohle nepamatuju.
Co si představíte, když se řekne...
Branné cvičení- Igelitové sáčky na rukou a na nohou a chlebník
Červené trenýrky (modré) a bílý nátělník-Neslušivý úbor na tělocvik
Bony- Tuzex
Chmelová/bramborová brigáda- Ve filmu Starci na chmelu, jsem jim to záviděla,ale ve skutečnosti to byla asi dřina.
Tesilky- Kalhoty
Pionýr, SSM- Pionýrovi jsem se vyhnula. V době kdy děti chodily do Jiskřičky,já byla na tréninku gymnastiky. Když jste nebyl Jiskřička nemohl jste být Pionýr.
Mixela- Já pila hopsinku a sifon☺
Spartakiada- Strahov,hromadný tělocvik
Znáte hudbu skupiny Kroky? Jaký k ní máte vztah? A co byla hudba vašeho dospívání? Znala jsem je z televize,pamatuju si písničky co zpíval P.Horňák ..kotě už spí jak zabitý..tu jsem zpívala Mikulášovi a čertovi☺
Jaký máte vztah k diskotékám? A máte nějaký zážitek? Jelikož tančím ráda i mimo jeviště tak kladný.A zážitky..ty si nechám pro sebe☺

(Zobrazeno 10667x)
2009-2013 webmaster@napismi.cz