Děti ráje - první český HIT muzikál


Zpět na zobrazení seznamu všech účinkujícíchTomáš Löbl (Mladý Michal)


img

Vědomosti: studuje VŠE na fakultě podnikohospodářské (podniková ekonomie a management) a dochází na hodiny zpěvu na Ježkovu konzervatoř.
Zkušenosti: Semifinále soutěže Česko hledá Superstar, finalista soutěže Czechtalent Zlín, film Experti, divadlo Semafor (muzikál Lysistrata, Kytice, Sukně smutnou jehlou spíchnutá, Pension Rosamunda), muzikály v divadle J. K. Tyla v Plzni (Limonádový JOE, Koločava, Hledá se muž zn.: Bohatý, Zpívání v dešti, Uličnice, Kniha džungle)
Co si představíte pod pojmem 80. léta?Sedm divů československého socialismu 1. Každý je zaměstnán. 2. Přestože je každý zaměstnán, nikdo nepracuje. 3. Přestože nikdo nepracuje, každý plní plán. 4. Přestože každý plní plán, není žádné zboží. 5. Přestože není žádné zboží, každý má všechno. 6. Přestože každý má všechno, všichni kradou. 7. Přestože všichni kradou, nikde nic nechybí.
Asi tušíte, že řada věcí tenkrát nebyla k sehnání nebo jen velmi složitě? Napadá vás co třeba?Asi bych měl raději odpovídat na to, co k sehnání bylo :) a nemuselo se na to čekat déle než 30 minut.
Co si představíte, když se řekne...
Branné cvičení: To co většina lidí nesnášela. Hurá se školou na určené místo bez důvodu a ještě s sebou nosit plynovou masku, kdyby náhodou.
Červené trenýrky (modré) a bílý nátělník: Povinná výbava na tělocvik pro holky a kluky.
Bony: Nechceš Bony? Veksláci, tuzex.
Chmelová/bramborová brigáda: Povinný výlet na 14dnů na chmel/brambory a vlastně skoro nezaplacené.
Tesilky: Látkové kalhoty, které měli všichni.
Pionýr, SSM: Červený šáteček kolem krku, modrá košile.
Céčka: Michal David a následné ty malé umělohmotné věcičky, které se sbíraly. Ty, co jsem měl doma já, byly většinou ve tvaru S :).
Mixela: Netuším.
Spartakiáda: Strahov, nácvik hromadných choreografií s hudbou.
Znáte hudbu skupiny Kroky? Jaký k ní máte vztah? A co byla hudba vašeho dospívání?Ano znám. Hudební skupina pana Janečka. Dokonce jsem jednu písničku nazpíval u Michala Davida ve studiu ještě jako malý kluk. Jmenovala se „To se oslaví“ - v roce 96. Jelikož jsem chodil do kytarového kroužku, tak moje hudba dospívání byla spojena s kytarou – Kroky, Nedvědi a mnoho dalších… .
Jaký máte vztah k diskotékám? A máte nějaký zážitek?Nějaký speciální zážitek z diskoték nemám, ale rád si tam chodím zatančit a užít srandy. Člověk se tam pořádně vyblbne :)

(Zobrazeno 57836x)
2009-2013 webmaster@napismi.cz