Děti ráje - první český HIT muzikál


Zpět na zobrazení seznamu všech účinkujícíchMíša Nosková (Dospělá Eva)


img

Vědomosti: Studium jazzového zpěvu na ZUŠ. Později začala studovat divadelní vědu na Filozofické fakultě v Brně, ale přešla na studia muzikálového herectví na brněnské Janáčkově akademii múzických umění.
Zkušenosti: Poprvé na sebe Míša výrazně upozornila v druhé řadě televizní soutěže Česko hledá SuperStar. Míša je především muzikálová zpěvačka. Představila se například v muzikálech Jekyll a Hyde, Dracula,Čardášová princezna. Vedle zpěvu se věnuje tanci a sportu. V současné době hraje roli dospělé Evy v muzikálu Děti Ráje. 
Co si představíte pod pojmem 80. léta? Pionýry, spartakiádu a frontu na banány. 
Asi tušíte, že řada věcí tenkrát nebyla k sehnání nebo jen velmi složitě? Napadá vás co třeba? Myslím, že sehnat se dalo všechno, ale buďto jste museli čekat dlouho frontu nebo to zkusit v Tuzexu. 
Co si představíte, když se řekne... 
Branné cvičení: Děs v očích 
Červené trenýrky (modré) a bílý nátělník: No to snad radši ani... Tak mi přijít přítel domů, vyženu ho koštětem. 
Bony: Představím si ty divný týpky na ulici co šeptají lidem do ucha… Bony? Chmelová/bramborová brigáda: Spousta dobrodružství po večerech a spousta práce přes den 
Tesily: Ježíš, to je jak ty trenýrky :o) 
Pionýr, SSM: Já už byla Junák, ale nicméně pionýři – nic proti tomu – kombinace modré a červené, vypadá hezky:o) 
Céčka: Ty jsem jako malá kradla bráchovi z krabice 
Mixela: Tak to netuším 
Spartakiáda: Poupata a Michal David?:o) 
Znáte hudbu skupiny Kroky? Jaký k ní máte vztah? A co byla hudba vašeho dospívání? Znám, doma jsme měli staré gramofonové desky a Kroky Františka Janečka tam hrály docela často a jinak hudba mého dospívání – Abba, Beatles, Janis Joplin, Nirvana, Ozzy Osbourne. 
Jaký máte vztah k diskotékám? A máte nějaký zážitek? K diskotékám ve smyslu tuc tuc tuc nijaký. Tenhle žánr mi nic neříká. Já už v dospívání chodila na Oldies párty a poslouchala starý pecky.

(Zobrazeno 31389x)
2009-2013 webmaster@napismi.cz