Děti ráje - první český HIT muzikál


Zpět na zobrazení seznamu všech účinkujícíchTereza Aster Vágnerová (Bára)


img

Vzdělání: Od čtyř let hraje na klavír, absolvovala baletní přípravku u J.Nemce, docházela na hodiny moderního tance k prof.V.Veselé,učí se zpěv u prof, konzervatoře L.Nopové a M.Cihelníkové,v roce 2009/10 studovala ve Spojených Státech na Forth Worth Academy of Fine Arts zpěv, herectví a tanec.
Zkušenosti: Zůčastnila se mnoha klavírních vystoupení a soutěží,dva roky vystupovala v muzikálu Les Miserables v roli malé Cossette,hrála v divadle Semafor v hrách Lysistrata, Sekta a Tiše a ochotně, umístila se na druhém místě v pěvecké soutěži Czechtalent 2007,v roce 2008 se v soutěži X Factor probojovala mezi osmičku nejlepších semifinalistů.V současné době studuje již pátým rokem na English College in Prague a ve volném čase zpívá na nejrůznějších kulturních či společenských akcích. 
Asi tušíte, že řada věcí tenkrát nebyla k sehnání nebo jen velmi složitě? Napadá vás co třeba?Třeba banány. Z vyprávění rodičů totiž vím, že na banány a pomeranče se stály velmi dlouhé fronty a byly jen na Vánoce.
Co si představíte, když se řekne...
Branné cvičení: Nemám vůbec tušení.
Červené trenýrky (modré) a bílý nátělník: Spartakiádní úbor? Muselo to být velmi slušivé a sexy...
Bony: Platidlo, za které se daly koupit džíny a jiné tehdy nedostupné věci ze zahraničí.
Chmelová/bramborová brigáda: Film Starci na Chmelu =D... Ne ale teď vážně. Brigáda, na které se sbíral chmel, nebo brambory.
Tesilky: Kdo neměl bony, musel nosit kalhoty, kterým se říkalo tesilky.
Pionýr, SSM: Pionýr, to je motorka a SSM snad Socialistický Svaz Motorkářů :)
Céčka: Céčka, sbírá jen céčka, v tom je ta léčka a já jsem o tom neměl ani zdání.. .tralala... Písnička, kterou slýchávám pořád dokola už několik měsíců.. :-D
Mixela: Pití? Socialistická coca cola? :-D
Spartakiáda: Masové synchronizované cvičení na Letné.
Znáte hudbu skupiny Kroky? Jaký k ní máte vztah? A co byla hudba vašeho dospívání?Hudbu skupiny Kroky, dá se říct, důvěrně znám, mám ji ráda a je to díky Dětem ráje. Je to v současné době velká část mého každodenního zpívání v dospívání.Jaký máte vztah k diskotékám? A máte nějaký zážitek?Co to je? Neznám :-D

(Zobrazeno 41763x)
2009-2013 webmaster@napismi.cz