Děti ráje - první český HIT muzikál


Zpět na zobrazení seznamu všech účinkujícíchMartin Zounar (Tom)


img

Váš největší průšvih z 80. let (ze školy, diskotéky, letní brigády atd...)?Největší průšvih se mi stal na vojně. Z nešťastné lásky jsem se rozhodl zapůsobit na děvče svých snů a to tak, že ukradnu auto a přijedu s ním za ní na diskotéku. Chtěl jsem se jí předvést jako velký zločinec a tím ji snad zaujmout. Nutno podotknout, že jsem se před krádeží nejprve posilnil něčím tekutým. Do auta jsem se dostal, ale bylo mi trochu divné, že nebylo zamčené. Při spojování drátů - má představa byla, že po spojení kterýchkoliv dvou auto naskočí - se nic nestalo. Za bohapustého klení jsem vylezl ven a zjistil jsem, že jsem se pokusil ukrást odstavené auto bez kol na špalkách. Než jsem našel další vhodný subjekt, alkohol zapůsobil a já na svůj původní záměr zapomněl. Bohudík.
Po čem ze Západu jste nejvíce toužil?Kotníkové adidasky a neomezené množství cocacoly v plechu.
Co se vám vybaví když se řekne...
Branné cvičení: Den volna a usilovné přemýšlení, jak nenápadně ukrást batoh na plynovou masku.
Červené trenýrky (modré) a bílý nátělník: Doposud užívám jako velmi účinnou antikoncepci.
Bony: Za 5 korun v depresu, 210 bonů (TK) stály jeansy Pace.
Chmelová/bramborová brigáda: My umělci měli brigády v hospodě U sviní v Kaprově ulici.
Tesilky: Snažil jsem se jim vyhnout, což se mi úspěšně dařilo již od 7. třídy ZŠ.
Pionýr, SSM: Byl jsem a toužil každý rok aspoň po jednom vyznamenání. Což se mi nepovedlo. Tak jsem aspoň jedno ukradl spolužákovi Brothánkovi a nosil ho jen doma na košili. 
Céčka: Tak z tohohle nesmyslu jsme měli závěs mezi kuchyní a předsíní. Strašný! Mixela: Příšerné!!!!!!!!! A nejlepší na zvracení byla kiwi!!! 
Spartakiada: Dostal jsem se až na vrchol, tedy na Strahov a cvičil s modrýma tyčkama s koulema. 
Poslouchal jste nebo stále posloucháte hudbu skupiny Kroky? Jaký k ní máte vztah? Je třeba něco, co s ní (případně konkrétní písničkou) máte spojené? Michala poslouchám vždy a dokonce znám osobně Pavla Horňáka – skvělý kluk. 
Chodil jste v 80. letech na diskotéky? Jaké to bylo? Chodil jsem do Alfy, pokud jsem zrovna nekradl auta ;o)). A vyhazovači Lahoda a Drozda (kaskadéři) nás pouštěli zadarmo a občas pro nás měli i nějaké volné slečny.

(Zobrazeno 23997x)
2009-2013 webmaster@napismi.cz