Děti ráje - první český HIT muzikál


Zpět na zobrazení seznamu všech účinkujícíchJan Hönig (Šoumen)


img

Vědomosti: Dětský sbor Permoníček v Mostě, populární zpěv ve třídě Richarda Řeřichy v Mostě, hodiny zpěvu u Lídy Nopové, Musical workshop zaštítěný Radkem Balašem.
Zkušenosti: Představení Bidýlko v Městském divadle v Mostě, muzikál Kleopatra v ZUŠ F. L. Gassmanna v Mostě (Marcus Antonius), company v muzikálu Sugar -  Někdo to rád horké v Městském divadle v Mostě. Hraje s mosteckou skupinou Flash Joy.
Váš největší průšvih z 80. let (ze školy, diskotéky, letní brigády atd...)? Maximálně z jeslí nebo ze školky. Ale protože jsem byl malej, tak si to vůbec nepamatuju :)
Po čem ze Západu jste nejvíce toužil? Asi po ničem (byl jsem malý).
Co se vám vybaví když se řekne... 
Branné cvičení: To jsem nezažil.
Červené trenýrky (modré) a bílý nátělník: Tak to si pamatuji zcela přesně. To byla tělesná výchova. A k tomu ještě takové bílé cvičky. To byla taková česká školní uniforma.
Bony: Tuzex.
Chmelová/bramborová brigáda: Starci na chmelu?
Tesilky: Kalhoty
Pionýr, SSM: Na pionýru jsem jezdil na chalupě. Pak jsem se trochu vyflákal a od té doby jsem si na to nesedl.
Céčka: Pár jsem jich měl. Po starším bráchovi. Kde je jim konec, to vážně nevím.
Mixela: Fujtajbl (jen jsem o tom slyšel).
Spartakiáda: Jednoznačně se mi vybavují ,,Poupata“. A potom také půlnoční překvapení na mém maturitním plese. I když…z toho si také toho moc nevybavuji
Poslouchal jste nebo stále posloucháte hudbu skupiny Kroky? Jaký k ní máte vztah? Je třeba něco, co s ní (případně konkrétní písničkou) máte spojené? Byl bych blázen, kdybych Kroky sem tam neslyšel. Je to hudba, kterou si poslechne skoro každá generace. V létě na Dočesné v Žatci měl koncert Michal David, který tam zpíval nespočet písniček od „Kroků“ a s ním zpívalo pár tisícovek lidí na žateckém náměstí. Takže ta hudba lidi stále baví.
Chodil jste v 80. letech na diskotéky? Jaké to bylo? V 80. letech jsem na diskotéky ještě nechodil. Byl jsem na to moc malej :) A teď, když jsem větší, tak na diskotéky stejně moc nechodím. Raději si zajdu sednou někam do hospůdky, kde v klidu můžeme s bandou přátel pokecat.

(Zobrazeno 15639x)
2009-2013 webmaster@napismi.cz