Děti ráje - první český HIT muzikál


Zpět na zobrazení seznamu všech účinkujícíchPetra Doležalová (Mladá Eva)


img

Vědomosti:po ZŠ studia na Pražské konzervatoři - obor hudebně dramatický (6-ti leté studium), zároveň s tím 3 roky SPgŠ dálkově, momentálně studuje na UK fakultě sociálních věd žurnalistiku

Zkušenosti : Divadlo začínala již ve škole ( J.Anouilh: ,,Eurydika", W.Gombrowitz: ,,Yvonna, princezna burgundánská", J.Vostrý: ,,Tři v tom", M.Glaser: ,,Muž sedmi sester" atd...) poté již v profesionálních divadlech : Strašnické divadlo: D.Drábek : ,,Kosmická snídaně aneb Nebřenský", Divadlo Metro:  A.Reynaud-Fourton: ,,Monsieur Amédée", podle filmu v rámci Metropolitního divadla Praha komedie ,,Sexmise", hud.představení ,,Zasněžená romance" s divadlem Pavla Trávníčka, divadlo Na Prádle: muzikál ,,Krysy",hostování v plzeňském divadélku Pluto - zde budu na jaře zkoušet Edith Piaf 
Televize: Ordinace v růž. zahradě, Pojišťovna štěstí II, 3+1 s M.Donutilem, Dobrá čtvrť II, projekt ,,Služby v našich službách" ČT, pohádka ČT ,,O království z nudlí a štěstí bez konce". 
Dabing: tv barrandov, HBO

Co si představíte pod pojmem 80. léta?Hodně extravagantní módu, která je dnes pro nás naprosto nepochopitelná :)
Asi tušíte, že řada věcí tenkrát nebyla k sehnání nebo jen velmi složitě? Napadá vás co třeba?Myslím, že tehdy neměli naši vrstevníci moc na vybranou. V obchodech nebylo tolik oblečení a bot, které by si mohli koupit a už vůbec ne takový výběr, aby neměly čtyři holky stejný svetr. Také vím z vyprávění, že některé potraviny, které máme dnes normálně na trhu, nebyly dostupné. Ale nemohu posoudit, nezažila jsem.
Co si představíte, když se řekne...
Branné cvičení: Cvičení v Sokole?
Červené trenýrky (modré) a bílý nátělník: Ty zasáhly na prvním stupni ZŠ při tělocviku ještě mě :)
Bony: Něco jako platební poukázky (nebo peníze).
Chmelová brigáda: Jako my dnes chodíme na brigádu do supermarketů, kaváren a podobně, naši předchůdci jezdili brigádničit na pole :)
Tesilky: Kalhoty s hódně neprodyšného materiálu :)
Pionýr: Dnešní skútr, malá motorka, babeta.
Céčka: Bylo v módě je sbírat, nosit, dělat z nich doma ozdoby atd.
Spartakiáda: Společné cvičení, na které se sjeli všichni cvičící z různých měst...:)
Znáte hudbu skupiny Kroky? Jaký k ní máte vztah?Tolik mě nezasáhla, ale znám jednotlivé písničky od Michala Davida. Skupinu jako celek jsem nikdy neposlouchala.
Jaký máte vztah k diskotékám?Diskotéka je pro mladé lidi určitým odreagováním od okolního světa a je skvělé se zajít pobavit :)

(Zobrazeno 64344x)
2009-2013 webmaster@napismi.cz